Підставка під сережки
- 39.00грн.
- 100 або більше 35.00грн.
- Модель: 1702
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під сережки 50 x 100 x 1.8 мм. Підставка під сережки виготовляються з акрилу прозорого і служить для красивого розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на п..
Підставка під сережки 50 x 100 x 1.8 мм.
Підставка під сережки виготовляються з акрилу прозорого і служить для красивого розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 50 мм ;
висота: 100 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 47 мм

| Характеристика | |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 47 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 50 мм |
