Підставка під тушь
- 17.00грн.
- 100 або більше 14.00грн.
- Модель: 2301
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під туш Підставка під туш виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матеріал:..
Підставка під туш
Підставка під туш виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 126 мм ;
висота: 35 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 30 мм

| Характеристика | |
| Высота | 35 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 126 мм |
