Менюхолдер А4 формату вертикальний настільний
- 100.00грн.
- 5 або більше 95.00грн.
- Модель: 102
- Наявність: Немає в наявності
Меню холдер А4 настільний Меню холдер А4 формату його ще називають тейбл тент. Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах та стійках, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні.Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на цінник тримач. Матеріал: Акрил; Колір: Прозорий; Ширина: 213..
Меню холдер А4 настільний
Меню холдер А4 формату його ще називають тейбл тент. Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах та стійках, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні.Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на цінник тримач.
Матеріал: Акрил;
Колір: Прозорий;
Ширина: 213 мм;
Висота: 296 мм;
Товщина: 1.8 мм;
Глибина: 122 мм

| Характеристика | |
| Высота | 296 мм |
| Глубина | 122 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 213 мм |
