Менюхолдер А5 формату настільний вертикальний
- 67.00грн.
- 10 або більше 63.00грн.
- Модель: 116
- Наявність: Немає в наявності
Меню холдер А5 формату. Меню холдер формату А5 його ще називають тейбл тент. Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах та стійках. Матеріал: Акрил; Колір: Прозорий; Ширина: 155 мм ; Висота: 208 мм ; Товщина: 1.8 мм ; Глибина: 92 мм ..
Меню холдер А5 формату.
Меню холдер формату А5 його ще називають тейбл тент. Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах та стійках.
Матеріал: Акрил;
Колір: Прозорий;
Ширина: 155 мм ;
Висота: 208 мм ;
Товщина: 1.8 мм ;
Глибина: 92 мм

| Характеристика | |
| Высота | 208 мм |
| Глубина | 92 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 155 мм |
