Візитниця настільна, подставка под визитки.
- 49.00грн.
- 10 або більше 44.00грн.
- Модель: 1104
- Наявність: Немає в наявності
Візитниця 100 x 62 x 1.8 мм. Настільна візитниця виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликої кількості візиток на столах і стійках. Можливо виготовлення за індивідуальними розмірами. матеріал: Акрил; колір: Прозорий; ширина: 104 мм ; висота: 64 мм ; товщина: 1.8 мм ; глибина: 50 мм ..
Візитниця 100 x 62 x 1.8 мм.
Настільна візитниця виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликої кількості візиток на столах і стійках. Можливо виготовлення за індивідуальними розмірами.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 104 мм ;
висота: 64 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 50 мм

| Характеристика | |
| Высота | 62 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 104 мм |
