Візитниця навісна, подставка под визитки.
- 26.00грн.
- 10 або більше 22.00грн.
- Модель: 1106
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під візитки 95 x 60 x 1.8 мм. Навісна візитниця виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликої кількості візиток. Можливо виготовлення за індивідуальними розмірами. матеріал: Акрил; колір: Прозорий; ширина: 95 мм ; висота: 60 мм ; товщина: 1.8 мм ; глибина: 25 мм ..
Підставка під візитки 95 x 60 x 1.8 мм.
Навісна візитниця виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликої кількості візиток. Можливо виготовлення за індивідуальними розмірами.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 95 мм ;
висота: 60 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 25 мм

| Характеристика | |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 95 мм |
