Підставка під книги, телефоны, планшеты с ценнико держателем.
- 27.00грн.
- 50 або більше 24.00грн.
- Модель: 611
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під книги, телефони, планшети з цінникодержателем 80x32 Підставка під книги, телефони, планшети виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо..
Підставка під книги, телефони, планшети з цінникодержателем 80x32
Підставка під книги, телефони, планшети виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 80 мм ;
висота: 109 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 80 мм

| Характеристика | |
| Высота | 109 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 80 мм |
