Підставка під годинник
- 36.00грн.
- 20 або більше 33.00грн.
- Модель: 902
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під годинники Підставка під годинники виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування годинників на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матеріал: Акрил; колір: ..
Підставка під годинники
Підставка під годинники виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування годинників на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 40 мм ;
висота: 82 мм ;
товщина: 3 мм ;
глибина: 53 мм

| Характеристика | |
| Высота | 82 мм |
| Глубина | 53 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 40 мм |
