Підставка під мобільні чохли.
- 80.00грн.
- 50 або більше 76.00грн.
- Виробники Клик сервис
- Модель: 613
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під мобільні чохли. Підставка під мобільні чохли виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матеріал: Акрил; ..
Підставка під мобільні чохли.
Підставка під мобільні чохли виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 70 мм ;
висота: 129 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 290 мм

| Характеристика | |
| Высота | 129 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Реклама|Торговые магазины|Уличная торговля |
| Тип | Вертикальный |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 70 мм |
