Штатив під пробірки для реактивов
- 17.00грн.
- 10 або більше 15.00грн.
- Модель: 1618
- Наявність: Немає в наявності
Підставка для пробірок під реактиви Кріостатив виготовляється з акрилу прозорого (кольорового) і служить для зручного розташування пробірок на столах, які зручні та легкі у застосуванні, й практичні у використанні, мають привабливий зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на штатив для PRF пробір..
Підставка для пробірок під реактиви
Кріостатив виготовляється з акрилу прозорого (кольорового) і служить для зручного розташування пробірок на столах, які зручні та легкі у застосуванні, й практичні у використанні, мають привабливий зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на штатив для PRF пробірок.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 70 мм ;
висота: 50 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 30 мм

| Характеристика | |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 70 мм |
