Менюхолдер А5 формату вертикальний L- подібний
- 57.00грн.
- 10 або більше 35.00грн.
- Модель: 106-1
- Наявність: Немає в наявності
Менюхолдер А5 формату. Менюхолдер формату А5 вертикальний L- образний його ще називають тейбл тент. Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках. Матеріал: Акрил; Колір: Прозорий; Ширина: 148 мм ; Висота: 210 мм ; Товщина: 1.8 мм ; Глибина: 60 мм ..
Менюхолдер А5 формату.
Менюхолдер формату А5 вертикальний L- образний його ще називають тейбл тент. Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках.
Матеріал: Акрил;
Колір: Прозорий;
Ширина: 148 мм ;
Висота: 210 мм ;
Товщина: 1.8 мм ;
Глибина: 60 мм

| Характеристика | |
| Высота | 210 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 148 мм |
