Менюхолдер А3 горизонтальний L- подібний
- 125.00грн.
- 5 або більше 122.00грн.
- Модель: 208
- Наявність: Немає в наявності
Менюхолдер А3 горизонтальний L- образний. Менюхолдер формату А3 його ще називають тейбл тент, виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення великого плаката на столах і стійках, які зручні та легкі у застосуванні, й практичні у використанні.Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримач. матеріал: А..
Менюхолдер А3 горизонтальний L- образний.
Менюхолдер формату А3 його ще називають тейбл тент, виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення великого плаката на столах і стійках, які зручні та легкі у застосуванні, й практичні у використанні.Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримач.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 420 мм ;
висота: 300 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 70 мм

| Характеристика | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 420 мм |
