Підставка під телефони в эконом панель
- 36.00грн.
- 200 або більше 34.00грн.
- Модель: 601-2
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під телефон в економ-панель Підставка під телефони, планшети виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення товару на стійках у магазинах, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, різна колірна гама, також наносимо зображення логотипів або ін..
Підставка під телефон в економ-панель
Підставка під телефони, планшети виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення товару на стійках у магазинах, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, різна колірна гама, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 125 мм ;
висота: 170 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 60 мм

| Характеристика | |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 125 мм |
