Менюхолдер А5 формату вертикальний с черной ножкой
- 65.00грн.
- 10 або більше 62.00грн.
- Модель: 107
- Наявність: Немає в наявності
Менюхолдер А5 формату. Менюхолдер формату А5 його ще називають тейбл тент. Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках. Матеріал: Акрил; Колір: Прозорий; Ширина: 148 мм ; Висота: 235 мм ; Товщина: 1.8 мм ; Глибина: 70 мм ..
Менюхолдер А5 формату.
Менюхолдер формату А5 його ще називають тейбл тент. Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках.
Матеріал: Акрил;
Колір: Прозорий;
Ширина: 148 мм ;
Висота: 235 мм ;
Товщина: 1.8 мм ;
Глибина: 70 мм

| Характеристика | |
| Высота | 235 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 148 мм |
