Цінникотримач из акрила горизонтальний L-подібний А6 105*148мм
- 17.00грн.
- 200 або більше 15.00грн.
- Модель: 351-1
- Наявність: Немає в наявності
Менюхолдер Цінникодержавач А6 формату, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникодержавач. ..
Менюхолдер
Цінникодержавач А6 формату, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникодержавач.

| Характеристика | |
| Высота | 105 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 148 мм |
