Підставка під косметику с ценникодержателем
- 35.00грн.
- 50 або більше 32.00грн.
- Модель: 514
- Наявність: Немає в наявності
Підставка для косметики з цінником-тримачем. Підставка під косметику виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію ..
Підставка для косметики з цінником-тримачем.
Підставка під косметику виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 100 мм ;
висота: 190 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 100 мм

| Характеристика | |
| Высота | 190 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 100 мм |
