Цінникотримач из акрила вертикальний L-подібний 130*120 мм
- 18.00грн.
- 200 або більше 16.00грн.
- Модель: 350
- Наявність: Немає в наявності
Тримач для цінників Тримач для цінників під формат 130*120 мм, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають привабливий зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на тримач для цін..
Тримач для цінників
Тримач для цінників під формат 130*120 мм, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають привабливий зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на тримач для цінників.

| Характеристика | |
| Высота | 130 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 120 мм |
