Підставка під окуляри
- 999.00грн.
- 10 або більше 969.00грн.
- Модель: 801
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під окуляри Підставка під окуляри виготовляється з акрилу і служить для красивого розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матері..
Підставка під окуляри
Підставка під окуляри виготовляється з акрилу і служить для красивого розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Індивідуальний.

| Характеристика | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 2 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 2 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 1000 мм |
