Гірка під товар под формат 50 x 60 x 1.8 мм.
- 26.00грн.
- 10 або більше 23.00грн.
- Модель: 2407
- Наявність: Немає в наявності
Горка під товар Горка під товар виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на горки. матеріал:&..
Горка під товар
Горка під товар виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на горки.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 50 мм ;
висота: 60 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 50 мм

| Характеристика | |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 50 мм |
