Гірка під товар 240 x 180 x 3 мм.
- 97.00грн.
- 10 або більше 94.00грн.
- Модель: 2414
- Наявність: Немає в наявності
Гірка під товар Гірка під товар виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на гірки. матеріал:&..
Гірка під товар
Гірка під товар виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на гірки.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 240 мм ;
висота: 180 мм ;
товщина: 3 мм ;
глибина: 180 мм

| Характеристика | |
| Высота | 180 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 3 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 240 мм |
