Гірка під товар 170 x 190 x 1.8 мм.
- 79.00грн.
- 20 або більше 75.00грн.
- Модель: 2421
- Наявність: Немає в наявності
Гірка під товар Гірка під товар виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товара на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі в застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на гірки. матеріал:&..
Гірка під товар
Гірка під товар виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товара на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі в застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на гірки.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 170 мм ;
висота: 190 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 190 мм

| Характеристика | |
| Высота | 190 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 170 мм |
