Гірка під товар 300 x 130 x 2 мм.
- 130.00грн.
- 20 або більше 126.00грн.
- Модель: 2428
- Наявність: Немає в наявності
Гірка під товар Гірка під товар виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на гірки. матеріал:&nb..
Гірка під товар
Гірка під товар виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на гірки.
матеріал: Акрил;
колір: Білий;
ширина: 300 мм ;
висота: 130 мм ;
товщина: 2 мм ;
глибина: 180 мм

| Характеристика | |
| Высота | 130 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 2 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 300 мм |
