Цінник 70 x 61 x 1.8 мм.
- 19.00грн.
- 200 або більше 17.00грн.
- Модель: 1022
- Наявність: Немає в наявності
Цінник 70 x 61 x 1.8 мм. Цінникотримувач, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримувач. матеріал: Ак..
Цінник 70 x 61 x 1.8 мм.
Цінникотримувач, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримувач.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 70 мм ;
висота: 61 мм ;
товщина: 1.5 мм ;
глибина: 30 мм

| Характеристика | |
| Высота | 61 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 70 мм |
