Цінник 121 x 82 x 1.8 мм.
- 22.00грн.
- 200 або більше 20.00грн.
- Модель: 1025
- Наявність: Немає в наявності
Цінник 121 x 82 x 1.8 мм. Цінникотримувач, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні в використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримувач. матеріал: Акрил; ко..
Цінник 121 x 82 x 1.8 мм.
Цінникотримувач, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні в використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримувач.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 121 мм ;
висота: 82 мм ;
товщина: 1.5 мм ;
глибина: 30 мм

| Характеристика | |
| Высота | 82 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 121 мм |
