Цінник 81 x 121 x 1.8 мм.
- 23.00грн.
- 200 або більше 21.00грн.
- Модель: 1026
- Наявність: Немає в наявності
Цінник 81 x 121 x 1.8 мм. Цінникотримувач, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримувач. матеріал: Акрил; колі..
Цінник 81 x 121 x 1.8 мм.
Цінникотримувач, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримувач.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 81 мм ;
висота: 121 мм ;
товщина: 1.5 мм ;
глибина: 42 мм

| Характеристика | |
| Высота | 121 мм |
| Глубина | 42 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 81 мм |
