Цінник 106 x 150 x 1.8 мм.
- 33.00грн.
- 200 або більше 30.00грн.
- Модель: 1036
- Наявність: Немає в наявності
Цінник 106 x 150 x 1.8 мм. Цінникодержавач, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникодержавач. матеріал: Акрил..
Цінник 106 x 150 x 1.8 мм.
Цінникодержавач, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникодержавач.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 106 мм ;
висота: 150 мм ;
товщина: 1.5 мм ;
глибина: 48 мм

| Характеристика | |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 48 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 106 мм |
