Цінник 210 x 92 x 1.8 мм.
- 39.00грн.
- 200 або більше 36.00грн.
- Модель: 1044
- Наявність: Немає в наявності
Цінник 210 x 92 x 1.8 мм. Цінникотримач, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримач. матеріал: Акрил; колір:&n..
Цінник 210 x 92 x 1.8 мм.
Цінникотримач, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримач.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 210 мм ;
висота: 92 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 40 мм

| Характеристика | |
| Высота | 92 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 210 мм |
