Цінник 212 x 114 x 1.8 мм.
- 43.00грн.
- 200 або більше 40.00грн.
- Модель: 1045
- Наявність: Немає в наявності
Цінник 212 x 114 x 1.8 мм. Цінникотримач, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримач. матеріал: Акрил; колір:&..
Цінник 212 x 114 x 1.8 мм.
Цінникотримач, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримач.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 212 мм ;
висота: 114 мм ;
товщина: 1.5 мм ;
глибина: 52 мм

| Характеристика | |
| Высота | 114 мм |
| Глубина | 52 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 212 мм |
