Карман А5 горизонтальний
- 45.00грн.
- 10 або більше 43.00грн.
- Модель: 404
- Наявність: Немає в наявності
Кишеня А5 горизонтальна Кишеня формату А5 горизонтальна, виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення рекламних матеріалів, брошур. Виробляємо кишені будь-яких розмірів запропонованих Вами, варіантів дизайну, форми розміру, кольору і будь-яких інших Ваших побажань. матеріал: Акрил; колір: Прозорий; ширина: 240 мм ; висота: 158 мм ;..
Кишеня А5 горизонтальна
Кишеня формату А5 горизонтальна, виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення рекламних матеріалів, брошур. Виробляємо кишені будь-яких розмірів запропонованих Вами, варіантів дизайну, форми розміру, кольору і будь-яких інших Ваших побажань.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 240 мм ;
висота: 158 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 5 мм

| Характеристика | |
| Высота | 158 мм |
| Глубина | 5 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 240 мм |
