Карман А3 горизонтальний
- 147.00грн.
- 10 або більше 143.00грн.
- Модель: 406
- Наявність: Немає в наявності
Кишеня А3 горизонтальна Кишеня формату А3 горизонтальна, виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення рекламних матеріалів, брошур. Виготовляємо кишені будь-яких розмірів запропонованих Вами, варіантів дизайну, форми розміру, кольору і будь-яких інших Ваших побажань. матеріал: Акрил; колір: Прозорий; ширина: 440 мм ; висота: 307 мм ..
Кишеня А3 горизонтальна
Кишеня формату А3 горизонтальна, виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення рекламних матеріалів, брошур. Виготовляємо кишені будь-яких розмірів запропонованих Вами, варіантів дизайну, форми розміру, кольору і будь-яких інших Ваших побажань.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 440 мм ;
висота: 307 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 5 мм

| Характеристика | |
| Высота | 307 мм |
| Глубина | 5 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 440 мм |
