Карман А7 вертикальний
- 17.00грн.
- 10 або більше 14.00грн.
- Модель: 409
- Наявність: Немає в наявності
Кишеня А7 вертикальна Кишеня формату А7 вертикальна, розміри, виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення рекламних матеріалів, брошур. Виробляємо кишені будь-яких розмірів запропонованих Вами, варіантів дизайну, форми розміру, кольору та будь-яких інших Ваших побажань. матеріал: Акрил; колір: Прозорий; ширина: 94 мм ; висота: 115..
Кишеня А7 вертикальна
Кишеня формату А7 вертикальна, розміри, виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення рекламних матеріалів, брошур. Виробляємо кишені будь-яких розмірів запропонованих Вами, варіантів дизайну, форми розміру, кольору та будь-яких інших Ваших побажань.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 94 мм ;
висота: 115 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 5 мм

| Характеристика | |
| Высота | 115 мм |
| Глубина | 5 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 94 мм |
